Oto Galerileri Sultanbeyli

Tükiye'de 2.el araç ticaretine olan güven gün geçtikçe azalıyor. Kilometrelerin değiştirilmesinden, araç hasarlarının yanlış bildirmesine kadar birçok farklı sorunla karşılaşabilmek yüksek oranda mümkün. Avrupa ve ABD'de ise bu oran ciddi anlamda düşüş sergilemektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte, her üretilen aracın artık kendine has bir kimlik numarası bulunmaktadır. Bu kimlik numaraları VIN (Vehicle Identification Number) olarak adlandırılmaktadır. 2000 yılından sonra üretilen her araçta bütün bilgileri depolayan bir elektronik beyin sistemi olduğu için, bu bilgiler araç numarasına bakılarak bulunabilmektedir. Türkiye'de henüz böyle bir sistemin mevcut olmaması, ikinci el oto alımında doğru bilgilere sahip olan aracı bulabilmek zordur. 2.el araç almak isterseniz ilk yağmanız gereken araç hakkında yetkili servislerden servis raporları ile ilgili bilgi almaktır. Sultanbeyli bölgesinde bulunan oto galeri ve yetkili servisler hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

İka İmalat
(0216) 5924013
Selçukhan C. Betül S. N:30 Mimar Sinan M. Sultanbeyli
Sultanbeyli

tarafindan saglanmistir
Duyar Oto
(0212) 2421764
Kayadibi S. N:1 Merkez M. Sarıyer
Sarıyer

tarafindan saglanmistir
Comsan Conta
(0212) 2696338
Dağıstanlı S. N:31 Oto San. Sit. D:A-2Yeşilce M. Kağıthane
Kağıthane

tarafindan saglanmistir
Dizayn Karoseri Otomotiv
(0212) 2846233
Barbaros C. N:6 Seyrantepe M. 4. Levent Kağıthane
Kağıthane

tarafindan saglanmistir
Marmara Iso 90001-2000
(0212) 2829305
İbrahim Karaoğlanoğlu C. N:105/9A İspar İş Mrk. Seyrantepe M. Kağıthane
Kağıthane

tarafindan saglanmistir
Uğur Otomotiv
(0216) 4966452
Fatih Blv. N:98/2 Abdurrahmangazi M. Sultanbeyli
Sultanbeyli

tarafindan saglanmistir
Şentürk Oto.Lpg Dön.Oto Elek.Yedek Parça Oto Alım
(0216) 3311058
Dedeo?lu C. N:60 Dedeo?lu Ekmek F?r?n? Onur Oto San. Sit. Çubuklu M. Çubukl
Beykoz

tarafindan saglanmistir
Ziebart
(0212) 2801600
Çelik S. N:57/1 Eski Oto San. Sit. 4. Levent Kağıthane
Kağıthane

tarafindan saglanmistir
Art Car Oto Deri Döşeme
(0212) 2362418
Spor Süleyman Seba C. Acısu S. N:4 D:2Sinanpaşa M. Maçka Beşiktaş
Beşiktaş

tarafindan saglanmistir
Ghe Otomotiv
(0212) 2673033
Spor Süleyman Seba C. Acısu S. N:4 D:2Sinanpaşa M. Maçka Beşiktaş
Beşiktaş

tarafindan saglanmistir
tarafindan saglanmistir

Demirtaş’a ulaşım rahatlayacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Genel Sekreter Yardımcısı Bayram Vardar ile birlikte Büyükşehir Belediyesi tarafından Demirtaş Beldesi’nde yapımına devam edilen yol çalışmalarını yerinde inceledi. 1,5 kilometre uzunluğundaki Cumhuriyet Caddesi’nde yapılan asfalt çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Altepe, Büyükşehir Belediyesi’nin hedeflerinin ulaşılabilir, sağlıklı ve yaşanmaktan mutluluk duyulan bir Bursa olduğunu söyledi.
Kent merkezinde olduğu gibi merkez ilçelerde de yol çalışmalarına önem verdiklerini belirten Başkan Altepe, “Yolların kaliteli, tretuarların düzgün, altyapı çalışmaları tamamlanmış olmasına dikkat ediyoruz. Yol yapım çalışmalarımız devam ediyor. Düzenlemesi yapılan ve asfaltlanan bölgelerin vizyonu da artıyor ve değer kazanıyor.” dedi.
Başkan Altepe, Demirtaş’ın yıllardır eksikliği çekilen sıkıntılarının çözümü için öncelikle altyapısını düzenlediklerini belirterek, “Uzun zamandır Demirtaş’ta yaşanan yol sıkıntısını çözüme kavuşturuyoruz. Burada hemşehrilerimiz, kaldırım olmadığından dolayı yollarda yürüyor, yollardaki çukurlardan şikayet ediyorlardı. Buradaki çalışmalar bittiğinde, Demirtaş daha ulaşılabilir bir hale gelecek. Buraya 6 bin ton asfalt döktük.” şeklinde konuştu.
Bölgedeki alternatif yol çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkan Altepe, Demirtaş’a girmeden sanayi bölgesine ulaşımı sağlayacak yolla ilgili altyapı çalışmalarının da sürdüğünü bildirdi. Demirtaş’ta vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Altepe, hat...

Devamı için tıklayınız SentezHaber

Oto galericilerinin yol sevinci

Yollarının 3 metre yüksekte olduğunu ve sitenin ön cephesini kapattığını belirten Öcal, “ Büyükşehir Belediyesi kodu düşürdü, sitemizin önüne bulvar yaptı. Yeni bulvar sayesinde trafik akışı rahatladı, işlerimiz açıldı. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. Bugüne kadar görmedikleri hizmeti Zihni Aldırmaz’ın başkanlık döneminde aldıklarını söyleyen Öcal, “Sitemiz tamamlanıp esnafı taşındıktan sonra en büyük sorunumuz ön cephemizi kapatan, 3 metre yüksekliğindeki yoldu. Bu sorun çözüldü” diye konuştu....

Devamı için tıklayınız SentezHaber